Clinique Opalanie

Jeśli szukasz kremu do twarzy, który oferuje zarówno SPF, jak i przeciwzmarszczkowe produkty do pielęgnacji skóry, Clinique oferuje produkty dla Ciebie.

Najszybszym sposobem starzenia się skóry jest przebywanie na słońcu bez ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Większość z nas nie chce wydawać pieniędzy i czasu na serum i nawilżacz tylko po to, aby dodać kolejną warstwę kremu przeciwsłonecznego, który może zatykać pory i sprawić, że Twoja twarz stanie się tłusta i zatłoczona. Dzięki linii Clinique Sun Protection nie potrzebujesz tego wszystkiego. Krem do opalania nawilża skórę, zawiera szeroką gamę składników komunikujących się z komórkami i przeciwutleniaczy, a także avobenzon dla ochrony przed promieniowaniem UVA i jako czereśnia na wierzchu zapobiega również oznakom starzenia!

Produkty z linii produktów Clinique do opalania są dostępne w poręcznych rozmiarach torebek i jeśli chcesz nosić makijaż na bazie kremu przeciwsłonecznego, najlepiej używaj podkładu z pudru prasowanego, który oferuje również Clinique.

Zobacz wszystko
1
Wyszukaj słowo
Przedział cenowy
0 zł 770 zł+
PRZELICZ
Kolekcja
Filtruj według
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
PRZELICZ