5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Clinique Opalanie

Na Stronie
Sortuj
Jeśli szukasz kremu do twarzy, który oferuje zarówno SPF, jak i przeciwzmarszczkowe produkty do pielęgnacji skóry, Clinique oferuje produkty dla Ciebie.

Najszybszym sposobem starzenia się skóry jest przebywanie na słońcu bez ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Większość z nas nie chce wydawać pieniędzy i czasu na serum i nawilżacz tylko po to, aby dodać kolejną warstwę kremu przeciwsłonecznego, który może zatykać pory i sprawić, że Twoja twarz stanie się tłusta i zatłoczona. Dzięki linii Clinique Sun Protection nie potrzebujesz tego wszystkiego. Krem do opalania nawilża skórę, zawiera szeroką gamę składników komunikujących się z komórkami i przeciwutleniaczy, a także avobenzon dla ochrony przed promieniowaniem UVA i jako czereśnia na wierzchu zapobiega również oznakom starzenia!

Produkty z linii produktów Clinique do opalania są dostępne w poręcznych rozmiarach torebek i jeśli chcesz nosić makijaż na bazie kremu przeciwsłonecznego, najlepiej używaj podkładu z pudru prasowanego, który oferuje również Clinique.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.