5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Piz Buin Opalanie

Na Stronie
Sortuj
ICEBERG główna siedziba w 1974 roku przez Silvano Gerani i Guilianę Marchini we Włochy. Jest to zespół grupy Gilmar, założony przez małżeństwo w 1962 r. Poza Rimini. ICEBERG początkowo sprzedawał niekonwencjonalne wyroby z dzianiny i ubrania sportowe z kultowymi motywami z kreskówek, które zyskały sławę w latach 80. i 90. wieku. Ich oferta obejmuje teraz męską, dziecięcą i dziecięcą modę, obuwie, różne akcesoria, kolekcję zapachów, artykuły gospodarcze i ekskluzywne wody mineralne. Firma sprzedaje swe produkty w 12 sklepach ICEBERG i za pośrednictwem kilku sklepów na świecie.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.