5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Shiseido Opalanie

Na Stronie
Sortuj
Uzupełnieniem oferty kosmetyków do twarzy i ciała Shiseido jest ich wybór produktów do pielęgnacji skóry. Podzielony na trzy grupy; Ultimate Sun Protection, Urban Environment i UV Protective. Produkty Ultimate Sun Protection odżywiają i nawilżają skórę, jednocześnie chroniąc przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Ważną cechą tych produktów jest to, że nie znikają w wodzie. Kolekcja "Środowisko miejskie" jest specjalnie zaprojektowana dla konsumentów mieszkających na obszarach miejskich, których skóra jest wystawiona nie tylko na słońce, ale także na powietrze, które zawiera bardziej szkodliwe składniki niż na obszarach wiejskich. Wreszcie, jesteś w stanie zabezpieczyć obszar twarzy za pomocą jednej z ich ochronnych powłok UV. Dostępne w konsystencji sztyftów, cieczy i proszku. Wszystkie produkty z zakresu pielęgnacji przeciwsłonecznej są odpowiednie dla wrażliwych typów skóry.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.