5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Sisley Opalanie

Na Stronie
Sortuj
Oprócz filtrów UVA i UVB, zakres ochrony przeciwsłonecznej Sisley zawiera szereg aktywnych właściwości. Były jedną z pierwszych firm, które wykorzystują swoje produkty do pielęgnacji skóry z aktywnymi i botanicznymi składnikami. W rezultacie produkty odżywiają i nawilżają skórę, tworząc silniejszą podstawę, aby zapewnić lepszą ochronę przed uszkodzeniem przez słońce. Pomimo wyższej ceny, produkty Sisley są preferowane przez zwykłe płyny chroniące przed słońcem przez wiele osób, ponieważ produkty do pielęgnacji skóry Sisley zawierają ekstrakt z rośliny Alkekengi Calyx. Luksusowy ekstrakt, który utrzymuje skórę w stanie wolnym od rodników i jest bogaty w składniki śladowe.

Sisley oferuje wiele różnych produktów do pielęgnacji skóry, w zależności od indywidualnych potrzeb. Większość produktów należy do serii produktów Super Soin Solaire, które obejmują przyciemniany filtr do twarzy, który zastępuje zwykły podkład. The Sunleÿa G.E. kolekcja poszerzyła się o rękę pełną anti-aging po produktach słonecznych.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.