Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Kin Cosmetics Włosy

Firma Kin Cosmetics została założona w 1932 roku przez Gregorio Bosacoma na Costa Brava w Hiszpanii. Miał warsztat, w którym farbował tkaniny, ale kiedy pielęgnacja włosów kobiet stała się bardziej rozwinięta, lakiernicy żądali, aby Bosacoma tworzył produkty barwiące, aby zmienić kolor włosów. W ten sposób nieświadomie zakończył działalność odnoszącą sukcesy w branży pielęgnacji włosów.
Firma musiała przerwać działalność w 1936 roku z powodu hiszpańskiej wojny domowej, a 4 lata później, gdy firma ponownie rozpoczęła działalność, Gregorio zmarł. Jego następcą został jego syn Leonci, którego nowe podejście do biznesu i samouk zapewniły Kin Cosmetics przewagę i pomogły jej rozwinąć się w to, czym jest dzisiaj. Przez wiele pokoleń marka nadal się rozwijała, poprawiając swój wizerunek i rozpoczynając sprzedaż produktów poza Hiszpanią, nawet jeśli ich główna siedziba znajduje się na Costa Brava w Hiszpanii.
Firma Kin specjalizuje się nie tylko w produktach do koloryzacji, ale także w bardzo popularnej kolekcji kuracji do włosów, Kinactif, różnych rodzajów włosów, zabiegów olejnych zwanych Kinessences, produktów wykończeniowych pod nazwą Kinstyle, produktów codziennego użytku Kinworks oraz serii zabiegi modelujące - Kinliss.

Najbardziej popularną kolekcją jest Kinessences Color, linia do kolorowania bez amoniaku dla wszystkich rodzajów włosów i Cerakin Plus Technology, rewolucyjna innowacja, która łączy w sobie składniki aktywne z wielokolorowymi odcieniami +, aby zapewnić bardziej intensywne i długotrwałe zabarwienie.
Complexe Trico Active Force to terapia szokowa zapobiegająca wypadaniu włosów i wspomagająca odbudowę włosów za pomocą białej herbaty, kompleksu witamin z grupy B i bioproliny.

Ekskluzywny męski asortyment marki Kinmen obejmuje zabiegi opracowane z użyciem czerwonych wodorostów, wśród wielu innych naturalnych składników, w celu wzmocnienia włosów i rewitalizacji włókien włosów. W tym zakresie, Kin Cosmetics oferuje Energy Shampoo-Gel Kinmen, codzienny szampon nawilżający i rewitalizujący, przywracający naturalny połysk włosów. Zawiera również właściwości antystresowe dzięki unikalnym składnikom, takim jak ekstrakt z guarany, ekstrakt z czerwonego wodorostów i inne naturalne substancje.
Produkty takie jak Force Tonic Kinmen wzmacniają włosy i zapobiegają wypadaniu włosów dzięki zasadzie PROCAPILO, ekstraktowi z teki, czerwonym wodorostom i kilku naturalnym ekstraktom. Mat Wax Kinmen to matowy wosk, który nadaje włosom strukturę i strukturę bez użycia sztucznych substancji takich jak silikony i parabeny.

Zobacz wszystko
29
Cena det. 60 zł
52%
ZNIŻKI
Kin Cosmetics Stylium Volume Pianka do Włosów 300ml
1
Wyszukaj słowo
Przedział cenowy
0 zł 750 zł+
PRZELICZ
Kolekcja
Rodzaj włosów
Filtruj według
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
PRZELICZ