Zaczynamy Black Friday | 500+ Cen Obniżonych | Sprawdź Nasz Sklep

Clynol Włosy

Clynol to międzynarodowa marka pielęgnacji i stylizacji włosów. Został uruchomiony w Niemczech w 1924 roku pod nazwą Kleinol i początkowo specjalizował się w produktach do farbowania włosów. Wkrótce rozszerzyło się to na różne inne przedmioty, takie jak lakier do włosów, serum do skóry głowy i produkty do stylizacji. W 1964 roku Kleinol rozpoczął działalność w Wielkiej Brytanii i szybko stał się liderem na rynku. W 1979 roku dołączyli do grupy Schwarzkopf i zmienili nazwę na Clynol.

Clynol są nastawione na profesjonalnych stylistów w branży i szczycą się otrzymywaniem porad i opinii od tych, którzy zajmują się włosami na co dzień. Zawsze zmieniają swoje produkty, aby pasowały do ​​aktualnego trendu i sprawiają, że produkty do włosów Clynol są aktualne i użyteczne, jak to możliwe.

Linia Color and Care jest idealna do trwałego koloru włosów, ponieważ zapewnia filtr UV, który zapobiega blaknięciu i odżywia włosy po praniu. Bez względu na to, jaki cień wybierzesz na karcie kolorów, potrzebujesz szamponu Clynol. Nie zapomnij użyć odrobiny serum Look at Me Glitz Shine. Pomaga także zablokować twój kolor, jednocześnie chroniąc włosy przed rozdwajaniem się i zapobiegając pękaniu włosów.

Jeśli chodzi o produkty do stylizacji, jesteśmy wielkimi fanami sprayu do włosów Clynol, uwielbianego przez fryzjerów od 1983 roku, kiedy to po raz pierwszy trafiły na salon lub specjalnie zaprojektowane serum do włosów. Aloe Sensitive Balance Scalp Serum to właśnie to, czego potrzeba, aby przywrócić naturalną wartość pH skóry głowy.

W przypadku loków powinieneś wypróbować płyn Clynol Curl Bounce Curl. Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, aby Twoje loczki odnowiły witalność i odbicie. Użyj go do określenia loków na suchych włosach lub na wilgotnych włosach przed suszeniem.

Zobacz wszystko
1
Wyszukaj słowo
Przedział cenowy
0 zł 780 zł+
PRZELICZ
Rodzaj włosów
Filtruj według
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
PRZELICZ