Tangle Teezer Włosy

Rozpoczęty przez Shaun Pulfrey w 2007 roku, Tangle Teezer to nowy rodzaj pędzla, który ślizga się po mokrych, kędzierzawych, wrażliwych i poddanych kolorystyce włosach bez ciągnięcia i rozczesywania bez zamieszania. Unikalny pędzel został wymyślony przez samego założyciela Pulfreya, który wpadł na pomysł, kiedy pracował jako kolorysta włosów w Anglii i USA. Produkowany w Anglii pędzel sprzedawany jest w 65 krajach na całym świecie, sprzedając 17 szczotek co minutę.

Pulfrey wpadł na pomysł stworzenia produktu, który zmieniłby sztukę szczotkowania włosów, gdy pracował jako kolorysta w salonach pierwszej klasy dla wielkich nazwisk, takich jak Pierre Alexandre, Nicky Clarke i Vidal Sassoon. Jego biznesowy sens w połączeniu z godzinami badań w British Library i remortgage na jego londyńskim mieszkaniu doprowadziły do ​​sfinalizowania pędzla w 2005 roku. Pulfrey w zeszłym roku zaprezentował swoją koncepcję w programie "Dragon's Den" w 2007 roku, gdzie smoki wyśmiewały produkt i odrzucił inwestycję w wysokości 85 000 funtów za 15% udziałów.

Spektakl nadal przyniósł pożądaną reklamę, a mniej niż rok po jego emisji popularny chemik Boots złożył zamówienie na niesławny Tangle Teezer. Od tego czasu firma rozwija się dynamicznie i udało jej się osiągnąć zysk w drugim roku działalności. Produkt i jego producent zdobył wiele nagród, w tym nagrody 2 Queens i nagrodę National Business Award. The Sunday Times nazwał firmę 19 najszybciej rozwijającą się firmą w Wielkiej Brytanii w 2013 roku. Dzięki promocji ustnej i celebrytów marka szybko zdobyła pozycję na rynku międzynarodowym, a dziś sprzedaje około 5 milionów szczotek rocznie. Firma ceni swój produkt Made in Britain-tag i produkuje wszystkie swoje produkty w 2 fabrykach na południu Anglii. Shaun Pulfrey nadal jest właścicielem 100% firmy.

Asortyment produktów obejmuje kolekcję szczotek do użytku codziennego i profesjonalnego, w tym kompaktową wersję oryginalnego pędzla, ekskluzywną linię opracowaną specjalnie dla salonów fryzjerskich, wersję Aqua Splash przeznaczoną specjalnie do włosów mokrych, gamę szczotek łopatkowych do stylizacja i specjalna edycja we współpracy z brytyjską projektantką Lulu Guinness.

Zobacz wszystko
1
Wyszukaj słowo
Przedział cenowy
0 zł 770 zł+
PRZELICZ
Rodzaj produktu
Rodzaj włosów
Filtruj według
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
PRZELICZ