Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Tigi Włosy

Na Stronie
Sortuj
TIGI to marka do pielęgnacji włosów zaprojektowana przez fryzjerów dla fryzjerów. Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy słynna sieć salonów Toni i Guy potrzebowała nowej marki do sprzedaży w swoich sklepach. Ze względu na problemy prawne nie byli w stanie użyć nazwy firmy, więc narodził się TIGI.

Na początku TIGI sprzedawano tylko w salonach, ale wraz z rosnącą popularnością marki stało się dostępne również z innych źródeł detalicznych.

W TIGI znajdziesz kilka marek, takich jak TIGI Bed Head: zaprojektowanych tak, by dać Ci to po prostu spać z łóżka, trochę niechlujnie. W tym asortymencie znajdziesz również TIGI Dumb Blonde - produkty dla blondynki, które wygładzają biżuterię i nadają włosom blond blask. Blondynka lub żadna blondynka, jeśli nadużyłeś swoich włosów za dużo kolorowania, TIGI ma świetne produkty do rewitalizacji zniszczonych włosów za pomocą specjalnie zaprojektowanych szamponów, sprayów ochronnych i maseczek do leczenia cudów.

TIGI Catwalk jest inspirowana tym, co widzisz na wybiegu mody. Osiągnij większe loki dzięki Wzmacniaczowi Loki Loków lub użyj Szamponu Oatmeal & Honey, aby nawilżyć suche, zniszczone włosy lub maskę Fashionista Brunette, aby zwiększyć siłę i odporność na uszkodzenia.

W 2012 roku TIGI wymyślił genialny pomysł o nazwie Kolor praw autorskich. Proces jest jak mieszanie farby, tylko robisz to dla swoich włosów, a efekt końcowy może być stały lub półtrwały. Formuła kolorów kreatywnych TIGI pozwala wybrać dokładnie, jaki cień chcesz.
Pokaż Więcej