5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Tigi Włosy

Na Stronie
Sortuj
TIGI to marka do pielęgnacji włosów zaprojektowana przez fryzjerów dla fryzjerów. Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy słynna sieć salonów Toni i Guy potrzebowała nowej marki do sprzedaży w swoich sklepach. Ze względu na problemy prawne nie byli w stanie użyć nazwy firmy, więc narodził się TIGI.

Na początku TIGI sprzedawano tylko w salonach, ale wraz z rosnącą popularnością marki stało się dostępne również z innych źródeł detalicznych.

W TIGI znajdziesz kilka marek, takich jak TIGI Bed Head: zaprojektowanych tak, by dać Ci to po prostu spać z łóżka, trochę niechlujnie. W tym asortymencie znajdziesz również TIGI Dumb Blonde - produkty dla blondynki, które wygładzają biżuterię i nadają włosom blond blask. Blondynka lub żadna blondynka, jeśli nadużyłeś swoich włosów za dużo kolorowania, TIGI ma świetne produkty do rewitalizacji zniszczonych włosów za pomocą specjalnie zaprojektowanych szamponów, sprayów ochronnych i maseczek do leczenia cudów.

TIGI Catwalk jest inspirowana tym, co widzisz na wybiegu mody. Osiągnij większe loki dzięki Wzmacniaczowi Loki Loków lub użyj Szamponu Oatmeal & Honey, aby nawilżyć suche, zniszczone włosy lub maskę Fashionista Brunette, aby zwiększyć siłę i odporność na uszkodzenia.

W 2012 roku TIGI wymyślił genialny pomysł o nazwie Kolor praw autorskich. Proces jest jak mieszanie farby, tylko robisz to dla swoich włosów, a efekt końcowy może być stały lub półtrwały. Formuła kolorów kreatywnych TIGI pozwala wybrać dokładnie, jaki cień chcesz.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.