Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Tigi Włosy

TIGI to marka do pielęgnacji włosów zaprojektowana przez fryzjerów dla fryzjerów. Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy słynna sieć salonów Toni i Guy potrzebowała nowej marki do sprzedaży w swoich sklepach. Ze względu na problemy prawne nie byli w stanie użyć nazwy firmy, więc narodził się TIGI.

Na początku TIGI sprzedawano tylko w salonach, ale wraz z rosnącą popularnością marki stało się dostępne również z innych źródeł detalicznych.

W TIGI znajdziesz kilka marek, takich jak TIGI Bed Head: zaprojektowanych tak, by dać Ci to po prostu spać z łóżka, trochę niechlujnie. W tym asortymencie znajdziesz również TIGI Dumb Blonde - produkty dla blondynki, które wygładzają biżuterię i nadają włosom blond blask. Blondynka lub żadna blondynka, jeśli nadużyłeś swoich włosów za dużo kolorowania, TIGI ma świetne produkty do rewitalizacji zniszczonych włosów za pomocą specjalnie zaprojektowanych szamponów, sprayów ochronnych i maseczek do leczenia cudów.

TIGI Catwalk jest inspirowana tym, co widzisz na wybiegu mody. Osiągnij większe loki dzięki Wzmacniaczowi Loki Loków lub użyj Szamponu Oatmeal & Honey, aby nawilżyć suche, zniszczone włosy lub maskę Fashionista Brunette, aby zwiększyć siłę i odporność na uszkodzenia.

W 2012 roku TIGI wymyślił genialny pomysł o nazwie Kolor praw autorskich. Proces jest jak mieszanie farby, tylko robisz to dla swoich włosów, a efekt końcowy może być stały lub półtrwały. Formuła kolorów kreatywnych TIGI pozwala wybrać dokładnie, jaki cień chcesz.

Zobacz wszystko
33
Cena det. 92 zł
64%
ZNIŻKI
Tigi Bed Head After-Party Smoothing Cream 100ml
33
Cena det. 82 zł
60%
ZNIŻKI
Tigi Bed Head Beach Bound Protection 100ml Spray
33
Cena det. 85 zł
61%
ZNIŻKI
Tigi Bed Head Big Volume Boosting Foam 125ml
39
Cena det. 145 zł
73%
ZNIŻKI
Tigi Bed Head Elasticate Wzmacniająca Odżywka 750ml
35
Cena det. 103 zł
66%
ZNIŻKI
Tigi Bed Head Elasticate Wzmacniający Szampon 750ml
32
Cena det. 68 zł
53%
ZNIŻKI
Tigi Bed Head Foxy Curls Contour Krem 200ml
Wyszukaj słowo
Przedział cenowy
0 zł 770 zł+
PRZELICZ
Filtruj według
A-D E-H I-L M-P Q-T U-Z
PRZELICZ