5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Sklep Świąteczny

Pomysły na Prezenty świąteczne

Szukasz pomysłów na prezenty Bożonarodzeniowe? Tutaj w Perfum Klik łatwo znajdziesz prezenty dla niego i dla niej dzięki naszej szerokiej ofercie tanich podarunków, w tym perfum, zestawów do makijażu, balsamów i wielu innych produktów od najlepszych marek, a wszystko to w niesamowitych cenach. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź idealny prezent. Mamy nawet idealne prezenty świąteczne poniżej 25zł!
Nie wiesz, co kupić swoim bliskim? Co powiesz na Świąteczną Karte Podarunkową? Możesz samodzielnie wybrać wartość kuponu i dodać spersonalizowaną wiadomość.

Świąteczne terminy dostaw

Święta są Coraz Bliżej. Aby otrzymać prezenty przed świętami Bożego Narodzenia, zamów do 17:00 w Piątek 13 Grudnia, aby otrzymać standardową dostawę. Chcesz trochę więcej czasu? Zamów do godziny 17:00 we Wtorek 18 Grudnia, aby otrzymać ekspresową dostawę. Kupuj i odbieraj prezenty na czas świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczny Regulamin Zwortów

Nie martw się, jeśli kupiłeś niewłaściwy prezent, zmieniliśmy naszą normalną politykę zwrotów, dzięki czemu będziesz mieć czas do 13 stycznia 2019 r. aby zwrócić produkty i otrzymać zwrot pieniędzy, zamiast zwykłych 30 dni. Na wysłanie produktów w celu uzyskania zwrotu pieniędzy lub wymiany. Dotyczy to każdego zakupu dokonanego między 6/11 a 7/12. (z zastrzeżeniem naszych normalnych warunków zwrotu).
Nie zapomnij sprawdzić opcji dostawy, aby upewnić się, że otrzymasz prezenty na czas!
Pamiętaj! Automatycznie otrzymasz dodatkowy rabat 5zł za każdy produkt dodany do zamówienia po pierwszym.
Informacje o dostawie
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.